









Fakro Platdakraam DXG P2 90×90
€ 910,62 incl. BTW
€ 752,58 excl. BTW
Dit Fakro DXG P2 90×90 platdakraam is in 2026 een veel gekozen platdakraam vanwege:
- Modern & strak design: Een prachtig modern platdakraam dat perfect past bij zowel nieuwbouw als renovatie en zorgt voor een luxe uitstraling van je woning.
- Duurzaam & veel lichtinval : Realiseert maximale lichtinval met sterk P2 veiligheidsglas, wat zorgt voor extra veiligheid en jarenlang zorgeloos gebruik.
- HR++ glas: Geniet van uitstekende isolatieprestaties op het gebied van warmtebehoud en geluidsreductie. Je bespaart energie en profiteert van verhoogd wooncomfort.
Op voorraad
Beschrijving
Fakro DXG P2 90×90 | Strak platdakraam met HR++ veiligheidsglas
Wil je extra daglicht in huis halen zonder in te leveren op veiligheid en isolatie? Het Fakro DXG P2 90×90 is de perfecte keuze. Dankzij de veel gekozen afmeting van 90×90 cm komt er veel licht binnen, en het strakke design past perfect bij zowel nieuwbouw als renovatieprojecten.
Dit vaste platdakraam heeft HR++ veiligheidsglas in prachtige antraciet gekleurde profielen. De opstand is volledig geïsoleerd en gemaakt van duurzaam PVC en is wit uitgevoerd. Fakro zelf noemt deze uitvoering ook wel een lichtkoepel vlak glas vanwege het vlakke, strakke design. Het is een uitstekend duurzaam alternatief voor de bolvormige kunststof lichtkoepels.
Wat dit model écht onderscheidt is het HR++ veiligheidsglas. Deze beglazing is niet alleen dubbel uitgevoerd, maar ook gelaagd en gehard voor optimale veiligheid én isolatie. Het raam heeft een uitstekende warmte-isolatie van 0,92 W/m²K en een geluidsreductie tot 36 dB. Daarmee is het ideaal voor wie in een levendige omgeving woont en toch rust en comfort wil behouden.
Deze uitvoering is vast (dus niet te openen), maar is ook verkrijgbaar in een ventilerende variant voor wie extra luchtcirculatie wil. Plaatsing is mogelijk op platte en licht hellende daken met een helling van 2 tot 15 graden.
Specificaties Fakro DXG P2 90×90
Buitenmaat: 90×90 cm
Dagmaat (binnenzijde aftimmering): 858 × 858 mm
Glastype: HR++ veiligheidsglas (gelaagd + gehard, P2A)
Isolatiewaarde: 0,92 W/m²K
Geluidsisolatie: tot 36 dB
Opstand: 15 cm, volledig geïsoleerd PVC
Profiel: Aluminium buitenkant, wit PVC binnenzijde
Geschikt voor dakhellingen: 2° tot 15°
Uitvoering: Vast (niet te openen)
Fabrikantbenaming: lichtkoepel vlak glas
Levering of afhalen
De Fakro DXG P2 90×90 wordt uitsluitend binnen Nederland geleverd. Zelf afhalen is mogelijk op afspraak in Groesbeek of Kaatsheuvel.
Wens je levering in België? Neem dan even vooraf contact op met onze klantenservice, dan kijken we samen naar de opties.
Aanvullende informatie
| Beglazing | HR++ veiligheidsglas P2 |
|---|---|
| Isolatiewaarde | 0,92 W/m²K |
| Geluidsreductie | 36dB |
| Dakhelling | Plaatsing bij 2 – 15 graden |
| Fabrieksgarantie | 10 jaar |
| Garantie op hagelschade | Levenslange garantie op hagelschade |
| Garantie beglazing | Registreer het product bij FAKRO en ontvang 10 jaar extra garantie |
| Uitvoering | Vast |
| Kleur | RAL 9005 Zwart |
| Afmeting | 90x90cm |
| Productcodering | DXG |
Gerelateerde producten
- Aanbieding
Lightwing3 met rechte PVC opstand 100×100
€ 1.525,00€ 1.450,00 incl. BTW
€ 1.198,35 excl. BTW




